تخفیف ویژه - دوره جامع آموزش 3 دوره امنیت و تاسیسات ساختمان


شرکت نوین گستران برای آن مشتریانی که قصد شرکت در چندین دوره مختلف نصب و تاسیسات ساختمان دارند یک هدیه ویژه در نظر گرفته است و با این دوره ویژه کاراموزان می توانند در دو حالت از تخفیف ویژه برای 2 الی 3 دوره برخوردار بوده و در این مهارت امنیتی و تاسیساتی ساختمان با تخفیف ویژه شرکت نموده و در طی یک هفته این سه مهارت را فرا گیرند و بصورت عملی کلیه مراحل آن آموزش را در کارگاه های شرکت تست نمایند. بر طبق این تخفیف ویژه کاراموز بصورت همزمان در دوره های آموزشی آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی و نصب دوربین مدار بسته شرکت نموده و با یک تخفیف فوق العاده هر سه مهارت را آموزش دیده و از پشتیبانی ویژه شرکت بهره مند می باشد.

 
فیلم کلاس های آموزشی (فیلم کارگاه آموزش کرکره ، دوربین و درب)تصاویری از کلاس های عملی شرکت نوین گستران


دموی هفت دوره جامع آموزش امنیت ساختمان و تاسیسات ساختمانچه دوره هایی در این تخفیف ویژه وجود دارد؟
همانطور که در بالا نیز ذکر شد این تخفیف ویژه در دو حالت ارائه میگردد که در حالت اول شامل دو دوره و در حالت دوم شامل سه دوره می باشد که لیست هزینه ها در جدول های زیر قابل مشاهده می باشد:

 
تخفیف ویژه حالت اول:
 
تخفیف دوره های آموزشی

1- آموزش نصب کرکره برقی
2- آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی

 
 
 
تخفیف ویژه حالت دوم:
 
تخفیف دوره های آموزشی

1- آموزش نصب کرکره برقی
2- آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی
3- آموزش نصب دوربین مدار بسته IP و آنالوگ


آدرس محل آموزش و شماره های تماس:

آدرس و نقشه کلاس آموزش شرکت


آیا افرادی که در این دوره ویژه شرکت می کنند نوع کلاس آنها تفاوت دارد؟
خیر ، کلاس و کارگاه دقیقا همان کلاسها و آموزشها می باشد فقط چونکه کاراموز در این 3 مهارت طی یک هفته با هم شرکت نموده است از این تخفیف ویژه برخوردار میگردد.

آیا بعد از این دوره ها می توانم بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار شوم ؟
بله قطعا ، زیرا همانطور که عرض شد در دوره های مذکور به هیچ وجه آموزشی کم نمی گردد و حتی ما برای اینکه کاراموز بتواند استادکار حرفه ای شود در این دوره ها مباحث تئوری را به 20% درصد میرسانیم و بیش از 80% درصد کارها در این دوره بصورت عملی انجام می شود و از کلیه مراحل بصورت عملی تست گرفته می شود و کاراموز باید بصورت عملی هر یک از مراحل آموزش را انجام دهد و بدین صورت یک کاراموز پس از گذراندن این دوره ها می تواند بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار شود.

آموزش این سه دوره چند روز طول می کشد و چند روز باید شرکت داشته باشم؟
این سه دوره در طی یک هفته برگزار می شود و شما در طی فقط یک هفته می توانید کل این دوره ها را بصورت عملی در کلاسهای مختلف شرکت آموزش ببینید.

آیا تداخلی بین این 3 دوره در یک هفته وجود دارد؟
خیر ، هر کدام از این 3 دوره دارای ساعت مخصوص به خود بوده و شما بدون هیچ نوع تداخلی می توانید همه این دوره ها را در طی یک هفته فرا بگیرید.

آیا یک فرد توان فراگیری هر سه مهارت را در یک هفته دارد؟ آیا یک فرد می تواند همه را با کیفیت یالا یاد بگیرد؟
قطعا بله ، زیرا کلیه آموزشها بصورت عملی است و از 0 تا 100 بصورت کاملا عملی آموزش داده می شود و بین کلاسها نیز فرصت استراحت وجود دارد و هیچ تداخلی نیز بین کلاسها وجود ندارد بنابراین هر فرد براحتی و با کیفیت بالا آموزشها را فرا میگیرد.

آیا می توانم یک دوره از این 3 دوره را با یک دوره آموزشی دیگر از دوره های دیگر شرکت تعویض کنم؟
بله ، شما می توانید هر یک از دوره هایی که در این 3 دوره جامع وجود دارد را با یکی از دوره های آموزشی دیگر شرکت تعویض کنید و از تخفیفات ویژه نیز برخوردار باشید و در این حالت بجای پرداخت کل مبلغ آن دوره جدید فقط مبلغ مابه التفاوت آن دوره جدید را پرداخت کنید.

آیا پیش نیازی برای این کلاسها لازم است؟
خیر ، هر فردی با هر سطح سواد یا هر سنی می تواند همه این آموزشها را بصورت عملی و با کیفیت بالا فرا گیرد و بعد از دوره ها بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار شود.

آیا برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته شده است؟
بله ، کاراموزان می توانند هر یک از اتاق های خوابگاه را بصورت روزانه و یا بصورت هفتگی اجاره نمایند و هزینه روزانه خوابگاه برای هر نفر و به ازای اینکه اتاق چهار نفره یا دو نفره یا یک نفره باشد بین 55.000 تا 75.000 تومان می باشد.

آیا بعد از این دوره ها از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستم؟
بله ، بطور قطع مانند دوره های آموزشی دیگر شرکت تمام کاراموزان شرکت از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستند و پس از آموزش اگر در هر زمانی در بازار کار در هنگام کار به مشکلی برخورد کردند می توانند با شرکت تماس گرفته و کارشناسان مربوطه راهنماییها و پشتیبانی های لازم را به کاراموز ارائه خواهند داد.

آیا بعد از دوره های مربوطه مدرک ارائه میگردد ؟
بله ، همانطور که قبلا نیز بیان شد کلیه آموزش های عملی در کلاس های خصوصی کاملا مشابه کلاس های عمومی است و کلیه تست های عملی توسط کارشناسان مربوطه از کاراموزان بعمل می آید. بنابراین پس از دوره مدرک معتبر شرکتی نیز به کاراموزان ارائه میگردد.

نحوه شرکت در این دوره ها به چه صورت است ؟
ثبت نام : برای ثبت نام آنلاین در این دوره ها لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس فرم را پر نموده و در بخش توضیحات فرم روزهایی که در کلاس می توانید شرکت کنید را بیان کنید تا کارشناسان با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم بعمل آید.


هزینه دوره و نحوه ثبت نام:

تخفیف ویژه دو دوره (کرکره و جک) : 2.200.000 تومان
 
تخفیف ویژه سه دوره (کرکره و جک و دوربین) : 2.900.000 تومان


نحوه ثبت نام:
برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک نموده و فرم را پر نمایید( برای ثبت نام مبلغ 400.000 تومان بابت پیش پرداخت ثبت نام پرداخت شده و باقی مبلغ در روز حضور در کلاس ها پرداخت میگردد.)
برای مشاهده برنامه کلاس ها کلیک نمایید .

 

شماره حساب شرکت: 6104337761976586 بنام مدیر فروش شرکت نوین گستران .

 

» تماس:

تهران: 44032479 - 44032478-021

شعبه دوم: 44032477-021

رشت: 33570572-013

مشهد: 34593248-051

 

ثبت نام آنلاین    ثبت نام حضوری


 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه