تخفیف ویژه - دوره جامع آموزش 4 دوره امنیت و تاسیسات ساختمان


و تاسیسات ساختمان دارند یک هدیه ویژه در نظر گرفته است و با این هدیه ویژه کاراموزان می تواند 4 مهارت امنیتی و تاسیساتی ساختمان را با تخفیف ویژه شرکت نموده و در طی یک هفته این چهار مهارت را فرا گیرند و بصورت عملی کلیه مراحل آن آموزش را در کارگاه های شرکت تست نمایند. بر طبق این تخفیف ویژه کاراموز بصورت همزمان در دوره های آموزشی آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب دزدگیر اماکن ، آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی و نصب دوربین مدار بسته شرکت نموده و با پرداخت فقط مبلغ 1.200.000 تومان هر چهار مهارت را آموزش دیده و از تخفیفات ویژه شرکت بهره مند می باشد.


فیلم کلاس های آموزشی (فیلم کارگاه آموزش کرکره و دوربین و درب و اپراتور)



تصاویری از کلاس های عملی شرکت نوین گستران

دموی هفت دوره جامع آموزش امنیت ساختمان و تاسیسات ساختمان



چه دوره هایی در این تخفیف ویژه وجود دارد؟
همانطور که در بالا نیز ذکر شد این تخفیف ویژه شامل دوره های آموزشی زیر میگردد:

تخفیف دوره های آموزشی
1- آموزش نصب کرکره برقی
1- آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی
2- آموزش نصب دزدگیر اماکن
4- آموزش نصب دوربین مدار بسته


آدرس محل آموزش و شماره های تماس:

آدرس و نقشه کلاس آموزش شرکت

آیا افرادی که در این دوره ویژه شرکت می کنند نوع کلاس آنها تفاوت دارد؟
خیر ، کلاس و کارگاه دقیقا همان کلاسها و آموزشها می باشد فقط چونکه کاراموز در این 4 مهارت طی یک هفته با هم شرکت نموده است از این تخفیف ویژه برخوردار میگردد.

آیا بعد از این دوره ها می توانم بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار شوم ؟
بله قطعا ، زیرا همانطور که عرض شد در دوره های مذکور به هیچ وجه آموزشی کم نمی گردد و حتی ما برای اینکه کاراموز بتواند استادکار حرفه ای شود در این دوره ها مباحث تئوری را به 20% درصد میرسانیم و بیش از 80% درصد کارها در این دوره بصورت عملی انجام می شود و از کلیه مراحل بصورت عملی تست گرفته می شود و کاراموز باید بصورت عملی هر یک از مراحل آموزش را انجام دهد و بدین صورت یک کاراموز پس از گذراندن این دوره ها می تواند بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار شود.

آموزش این چهار دوره چند روز طول می کشد و چند روز باید شرکت داشته باشم؟
این چهار دوره در طی یک هفته برگزار می شود و شما در طی فقط یک هفته می توانید کل این دوره ها را بصورت عملی در کلاسهای مختلف شرکت آموزش ببینید.

آیا تداخلی بین این 4 دوره در یک هفته وجود دارد؟
خیر ، هر کدام از این 4 دوره دارای ساعت مخصوص به خود بوده و شما بدون هیچ نوع تداخلی می توانید همه این دوره ها را در طی یک هفته فرا بگیرید.

آیا یک فرد توان فراگیری هر چهار مهارت را در یک هفته دارد؟ آیا یک فرد می تواند همه را با کیفیت یالا یاد بگیرد؟
قطعا بله ، زیرا کلیه آموزشها بصورت عملی است و از 0 تا 100 بصورت کاملا عملی آموزش داده می شود و بین کلاسها نیز فرصت استراحت وجود دارد و هیچ تداخلی نیز بین کلاسها وجود ندارد بنابراین هر فرد براحتی و با کیفیت بالا آموزشها را فرا میگیرد.

آیا می توانم یک دوره از این 4 دوره را با یک دوره آموزشی دیگر از دوره های دیگر شرکت تعویض کنم؟
بله ، شما می توانید هر یک از دوره هایی که در این 4 دوره جامع وجود دارد را با یکی از دوره های آموزشی دیگر شرکت تعویض کنید و از تخفیفات ویژه نیز برخوردار باشید و در این حالت بجای پرداخت کل مبلغ آن دوره جدید فقط مبلغ مابه التفاوت آن دوره جدید را پرداخت کنید.

آیا پیش نیازی برای این کلاسها لازم است؟
خیر ، هر فردی با هر سطح سواد یا هر سنی می تواند همه این آموزشها را بصورت عملی و با کیفیت بالا فرا گیرد و بعد از دوره ها بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار شود.

آیا برای کاراموزان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته شده است؟
بله ، کاراموزان می توانند هر یک از اتاق های خوابگاه را بصورت روزانه و یا بصورت هفتگی اجاره نمایند و هزینه هفتگی خوابگاه برای هر نفر و به ازای اینکه اتاق چهار نفره یا دو نفره یا یک نفره باشد بین 25.000 تا 35.000 تومان می باشد.

آیا بعد از این دوره ها از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستم؟
بله ، بطور قطع مانند دوره های آموزشی دیگر شرکت تمام کاراموزان شرکت از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستند و پس از آموزش اگر در هر زمانی در بازار کار در هنگام کار به مشکلی برخورد کردند می توانند با شرکت تماس گرفته و کارشناسان مربوطه راهنماییها و پشتیبانی های لازم را به کاراموز ارائه خواهند داد.

آیا بعد از دوره های مربوطه مدرک ارائه میگردد ؟
بله ، همانطور که قبلا نیز بیان شد کلیه آموزش های عملی در کلاس های خصوصی کاملا مشابه کلاس های عمومی است و کلیه تست های عملی توسط کارشناسان مربوطه از کاراموزان بعمل می آید. بنابراین پس از دوره مدرک معتبر شرکتی نیز به کاراموزان ارائه میگردد.

نحوه شرکت در این دوره ها به چه صورت است ؟
ثبت نام : برای ثبت نام آنلاین در این دوره ها لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس فرم را پر نموده و در بخش توضیحات فرم روزهایی که در کلاس می توانید شرکت کنید را بیان کنید تا کارشناسان با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم بعمل آید.


هزینه دوره و نحوه ثبت نام:

هزینه 4 دوره جامع : 1.200.000 تومان


نحوه ثبت نام:
برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک نموده و فرم را پر نمایید( برای ثبت نام مبلغ 100.000 تومان بابت پیش پرداخت ثبت نام پرداخت شده و باقی مبلغ در روز حضور در کلاس ها پرداخت میگردد.)
برای مشاهده برنامه کلاس ها کلیک نمایید .

 

شماره حساب شرکت: 6104337763844220 بنام مدیر فروش شرکت نوین گستران .


» تماس:

تهران: 44032479 - 44032478-021

کرج: 32308541-026

رشت: 33570572-013

مشهد: 34593248-051


ثبت نام آنلاین    ثبت نام حضوری



 




کلاس وِیژه آموزش یک روزه