تسهیلات شرکت در کلاس های آموزشی


شرکت در کلاس های شرکت نوین گستران ضمن یادگیری کار و بدست آوردن شغلی مناسب تسهیلات دیگری دارد که بشرح ذیل می باشد :

1- کارآموز بعد از اتمام دوره یا دوره ها برای انجام کار در بیرون توسط یک خط مستقیم موبایل و ثلفن ثابت می تواند با مسئولین آموزش مربوطه تماس گرفته و تمامی راهنماییها از قبیل قیمت لوازم و قطعات و همچنین نحوه انجام و نصب و راه اندازی پروژه دریافت کند . این امر خود باعث این مهم می شود که کارآموز باخیال جمع سراغ انجام کار رفته و در هرلحظه که به مشکل برخورد کند می تواند از طریق یک تماس ، مشکل خود را برطرف نماید .

2- کارآموزان شهرستانی بعد از اتمام دوره می توانند فرم نمایندگی شرکت نوین گستران را تکمیل نمایند تا از لحاظ قیمت و فراهم نمودن قطعات تضمین شده و با خیال راحت کار خود را انجام دهند . ضمنا تمامی قیمت های نمایندگی ما بسیار مناسب بوده و نسبت به قیمت همان جنس در شهرستان پایینتر می باشد . همچنین ارسال لوازم مورد نظر ، از طریق  باربری ها و ترمینال های اتوبوسرانی انجام می شود تا در هزینه پست صرفه جویی گردد .

4- هر دوره در 6 جلسه برگزار خواهد شد که در صورت نیاز و تشخیص مسئول آموزش یک جلسه اضافی بصورت رایگان برای کارآموز در نظر گرفته خواهد شد .

5- کارآموزان شاغل ، شهرستانی ، دانشجو ، محصل و غیره بدلیل کمبود زمان شاید نتوانند 6 جلسه را در 6 روز حضور یابند . برای برطرف کردن این مشکل شرکت هر دوره را در 3 تا 4 جلسه 3 ساعته برگزار خواهد کرد که جزئیات آن در بخش برنامه و ساعت تشکیل کلاس ها در هفته آورده شده است . مطمئنا در مجموع ساعت کلاس ها تغییری حاصل نمی شود .

6- یکی از مهمتری و اساسی ترین تسهیلات شرکت در زمینه آموزش این است که کارآموز ممکن است به دلایل متعدد از قبیل تاخیر در مهیا کردن دفتر کار ، مشغله کاری دیگر ، جمع آوری لوازم مورد نیاز کار و ... بین دوره تا شروع اولین کارش فاصله ای ایجاد شده و برخی از مطالب از یاد وی رفته باشد و یا از لحاظ فنی باز هم نیاز به لمس لوازم و کارکردن با آنرا داشته باشد. شرکت نوین گستران برای که کارآموزانی که قبلا در هر دوره ای شرکت کرده اند و دوباره تمایل به شرکت در همان دوره را داشته باشند ، هزینه ای دریافت نمی کند و کارآموز می تواند بصورت رایگان و با هماهنگی قبلی در کلاس مربوطه شرکت نماید.

 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه