برگزاری کلاس های خصوصی یک روزه

کلاس های آموزشی خصوصی یک روزه و دو روزه


بدلیل درخواستهای مکرر بسیاری از مشتریان و کارآموزان شرکت ، برای کاراموزانی که امکان حضور مداوم چندین روزه در کلاس های آموزشی را ندارند امکان برگزاری کلاس ها بصورت یک روزه و دو روزه فراهم گردید. بسیاری از کاراموزان شاغل هستند و بدلیل مشغله کاری نمی توانند چند روز بطور مدارم در کلاس های آموزشی حضور داشته باشند بهمین دلیل شرکت نوین گستران (خدمات گستران) این امکان را فراهم نموده است که دوره های آموزشی آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی اسپلیت ، آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی ، آموزش ساخت تابلو روان LED ، آموزش نصب سانترال پاناسونیک (مرکز تلفن) ، نصب دوربین مدار بسته بصورت یک روزه یا دو روزه برای متقاضیان برگزار میگردد.

نحوه برگزاری دوره های خصوصی یک روزه و دو روزه :
کلاس های خصوصی بدین صورت است که کاراموز می بایست از ساعت 9:30 صبح در کلاس شرکت نماید و بمدت 8 الی 10 ساعت کلاس مربوطه در آن روز ادامه خواهد داشت. البته در بین کلاس چند بار استراحت بین کلاسی وجود دارد تا کاراموز خسته نشود.
البته توجه نمایید که کلیه بخش های آموزشی دقیقا مشابه دوره های عمومی چند روزه است و هیچ چیز از آموزش کم نمی شود و کلیه مراحل عملی یک به یک در طول ساعات آموزش انجام میگردد و کاراموز باید کلیه این مراحل را بصورت عملی زیر نظر کارشناس مربوطه تست بدهد. 

آیا بعد از دوره خصوصی یک روزه یا دو روزه می توانم بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار شوم ؟
بله قطعا ، زیرا همانطور که عرض شد در دوره های خصوصی یک روزه و دو روزه به هیچ وجه آموزشی کم نمی گردد و حتی ما برای اینکه کاراموز بتواند استادکار حرفه ای شود در این دوره ها مباحث تئوری را به 20% درصد میرسانیم و بیش از 80% درصد کارها در این دوره بصورت عملی انجام می شود و از کلیه مراحل بصورت عملی تست گرفته می شود و کاراموز باید بصورت عملی هر یک از مراحل آموزش را انجام دهد و بدین صورت یک کاراموز پس از گذراندن این دوره می تواند بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار شود.

آیا بعد از دوره خصوصی از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستم؟
بله ، بطور قطع مانند دوره های آموزشی عمومی شرکت تمام کاراموزان دوره های خصوصی شرکت نیز از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستند و پس از آموزش اگر در هر زمانی در بازار کار در هنگام کار به مشکلی برخورد کردند می توانند با شرکت تماس گرفته و کارشناسان مربوطه راهنماییها و پشتیبانی های لازم را به کاراموز ارائه خواهند داد.

آیا بعد از دوره های خصوصی مدرک ارائه میگردد ؟
بله ، همانطور که قبلا نیز بیان شد کلیه آموزش های عملی در کلاس های خصوصی کاملا مشابه کلاس های عمومی است و کلیه تست های عملی توسط کارشناسان مربوطه از کاراموزان بعمل می آید. بنابراین پس از دوره مدرک معتبر شرکتی نیز به کاراموزان ارائه میگردد.

نحوه شرکت در دوره آموزش خصوصی یک روزه یا دو روزه و هزینه این دوره ها به چه صورت است ؟
هزینه دوره خصوصی: هزینه دوره های خصوصی به میزان 100.000 تومان بیشتر از هزینه دوره های عمومی می باشد. برای دریافت لیست هزینه های کلاس خصوصی با شماره 44032478 - 44032477 - 021 تماس بگیرید.
ثبت نام در دوره خصوصی: برای ثبت نام آنلاین در این دوره ها لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس فرم را پر نمایید و منتظر تماس ما باشید.

شماره حساب شرکت: 6037691990061962 بنام شرکت خدمات گستران .


» شماره های تماس: 9-44032477 - 021


ثبت نام در دوره 
آموزش 7 دوره امنیت و تاسیسات ساختمان

کلاس وِیژه آموزش یک روزه