کلاس های آموزشی خصوصی یک روزه و دو روزه


بدلیل درخواستهای مکرر بسیاری از مشتریان و کارآموزان شرکت ، برای کاراموزانی که امکان حضور مداوم چندین روزه در کلاس های آموزشی را ندارند امکان برگزاری کلاس ها بصورت یک روزه و دو روزه فراهم گردید. بسیاری از کاراموزان شاغل هستند و بدلیل مشغله کاری نمی توانند چند روز بطور مدارم در کلاس های آموزشی حضور داشته باشند بهمین دلیل شرکت نوین گستران این امکان را فراهم نموده است که دوره های آموزشی آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی اسپلیت ، آموزش نصب درب اتوماتیک پارکینگی ، آموزش ساخت تابلو روان LED ، آموزش نصب سانترال پاناسونیک (مرکز تلفن) ، نصب دوربین مدار بسته بصورت یک روزه یا دو روزه برای متقاضیان برگزار میگردد.

فیلم کلاس های آموزشی (فیلم کارگاه آموزش کرکره و دوربین و درب و کولر)تصاویری از کلاس های عملی شرکت نوین گستران

دموی هفت دوره جامع آموزش امنیت ساختمان و تاسیسات ساختماننحوه برگزاری دوره های خصوصی یک روزه و دو روزه :
زمان کلاس های خصوصی قابل تنظیم و هماهنگی با کاراموز می باشد یعنی معمولا یک یا دو روز از هفته با هماهنگی قبلی برای کاراموز تعیین می شود البته اغلب افراد روزهای اخر هفته چهارشنبه یا پنج شنبه را برای برگزاری کلاس مناسبتر می دانند و انتخاب می کنند. فلذا پس از انتخاب روز حتی ساعت برگزاری نیز قابل هماهنگی است البته اغلب افراد دو زمان کلی برای شروع کلاس انتخاب می کنند که یا 9:30 صبح و یا 14:30 بعدازظهر می باشد که این مورد را نیز می توانید با شرکت هماهنگ نمایید.
همچنین در کلاس خصوصی ممکن است 8 الی 10 ساعت کلاس مربوطه در آن روز ادامه داشته باشد. البته در بین کلاس چند بار استراحت بین کلاسی وجود دارد تا کاراموز خسته نشود.
البته توجه نمایید که کلیه بخش های آموزشی دقیقا مشابه دوره های عمومی چند روزه است و هیچ چیز از آموزش کم نمی شود و کلیه مراحل عملی یک به یک در طول ساعات آموزش انجام میگردد و کاراموز باید کلیه این مراحل را بصورت عملی زیر نظر کارشناس مربوطه تست بدهد. 

آیا بعد از دوره خصوصی یک روزه یا دو روزه می توانم بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار شوم ؟
بله قطعا ، زیرا همانطور که عرض شد در دوره های خصوصی یک روزه و دو روزه به هیچ وجه آموزشی کم نمی گردد و حتی ما برای اینکه کاراموز بتواند استادکار حرفه ای شود در این دوره ها مباحث تئوری را به 20% درصد میرسانیم و بیش از 80% درصد کارها در این دوره بصورت عملی انجام می شود و از کلیه مراحل بصورت عملی تست گرفته می شود و کاراموز باید بصورت عملی هر یک از مراحل آموزش را انجام دهد و بدین صورت یک کاراموز پس از گذراندن این دوره می تواند بعنوان یک استادکار حرفه ای وارد بازار کار شود.

آیا بعد از دوره خصوصی از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستم؟
بله ، بطور قطع مانند دوره های آموزشی عمومی شرکت تمام کاراموزان دوره های خصوصی شرکت نیز از پشتیبانی رایگان شرکت برخوردار هستند و پس از آموزش اگر در هر زمانی در بازار کار در هنگام کار به مشکلی برخورد کردند می توانند با شرکت تماس گرفته و کارشناسان مربوطه راهنماییها و پشتیبانی های لازم را به کاراموز ارائه خواهند داد.

آیا بعد از دوره های خصوصی مدرک ارائه میگردد ؟
بله ، همانطور که قبلا نیز بیان شد کلیه آموزش های عملی در کلاس های خصوصی کاملا مشابه کلاس های عمومی است و کلیه تست های عملی توسط کارشناسان مربوطه از کاراموزان بعمل می آید. بنابراین پس از دوره مدرک معتبر شرکتی نیز به کاراموزان ارائه میگردد.

نحوه شرکت در دوره آموزش خصوصی یک روزه یا دو روزه و هزینه این دوره ها به چه صورت است ؟
هزینه دوره خصوصی: هزینه دوره های خصوصی به میزان 50.000 الی 100.000 تومان بیشتر از هزینه دوره های عمومی می باشد. برای دریافت لیست هزینه های کلاس خصوصی با شماره  44032479 - 021 تماس بگیرید.
ثبت نام در دوره خصوصی: برای ثبت نام آنلاین در این دوره ها لطفا روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس فرم را پر نمایید و منتظر تماس ما باشید.

شماره حساب شرکت: 6104337763844220 بنام مدیر فروش شرکت نوین گستران .


» تماس:

تهران: 44032479 - 44032478-021

شعبه دوم: 44032477-021

رشت: 33570572-013

مشهد: 34593248-051


ثبت نام آنلاین    ثبت نام حضوری 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه