نمونه پروژه های نصب کولر گازی اسپلیت


در زیر تعدادی از پروژه های انجام شده کولر گازی اسپلیت انتخاب شده که توسط متخصصین و تکنسین کارهای مجرب شرکت انجام شده است. شما می توانید نصب کولر گازی اسپلیت خود را به ما بسپارید تا پروژه نصب کولر گازی اسپلیت به بهترین نحو و مطابق با نوع درخواست  شما انجام گردد. همچنین میتوانید در کلاس آموزشی نصب کولر گازی اسپلیت شرکت نمایید و پس از گذراندن این دوره یک نصاب حرفه ای در امر نصب کولر گازی اسپلیت شوید.

((( لطفا تا بارگذاری کامل تصاویر منتظر بمانید . )))

پروژه نصب کولر گازی اسپلیت - شرکت


پروژه نصب کولر گازی اسپلیت - شرکت


پروژه نصب کولر گازی اسپلیت - شرکت»» آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی (اسپلیت)فیلم برخی از پروژه های انجام شده توسط متخصصین شرکت نوین گستران
پروژه های دوربین مداربسته انجام شده توسط شرکت نوین گستران


در زیر تعدادی از پروژه های انجام شده نصب دوربین مدار بسته انتخاب شده که توسط متخصصین و تکنسین کارهای مجرب شرکت انجام شده است. شما می توانید نصب دوربین مدار بسته خود را به ما بسپارید تا پروژه دوربین مدار بسته به بهترین نحو و مطابق با نوع درخواست شما انجام گردد. همچنین می توانید در کلاس آموزشی نصب دوربین مدار بسته شرکت نمایید و پس از گذراندن این دوره یک نصاب حرفه ای در امر نصب دوربین مدار بسته شوید.

((( لطفا تا بارگذاری کامل تصاویر منتظر بمانید . )))

»» آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی (اسپلیت)پروژه های درب اتوماتیک پارکینگی انجام شده توسط شرکت نوین گستران


در زیر تعدادی از پروژه های انجام شده نصب درب اتوماتیک پارکینگی انتخاب شده که توسط متخصصین و تکنسین های مجرب شرکت انجام شده است. شما می توانید نصب درب اتوماتیک پارکینگی ( جک پارکینگ ) خود را به ما بسپارید تا پروژه درب اتوماتیک به بهترین نحو و مطابق بانوع درخواست شما انجام گردد. همچنین میتوانید در کلاس آموزشی نصب درب اتوماتیک پارکینگی شرکت نمایید و پس از گذراندن این دوره یک نصاب حرفه ای در امر نصب درب اتوماتیک پارکینگی (جک پارکینگی ) شوید.

»» آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی (اسپلیت)گالری تصاویر و فیلم


مشترکین عزیز قبل از سفارش و یا ثبت نام می توانند گالری تصاویر ما را که شامل گزیده ای از تصاویر کاری ما می باشد مشاهده نموده تا با کار شرکت بیشتر آشنا شده و نقطه اطمینان قویتری را جهت انجام کار و پروژه خود پیدا کنند. بعضی از تصاویر بدلیل عکسبرداری از طریق موبایل دارای کیفیت پایین می باشند که از این بابت قبلا پوزش می طلبیم.

alt alt
alt alt
alt alt

نمونه پروژه های نصب کرکره برقی


در زیر تعدادی از پروژه های انجام شده کرکره برقی انتخاب شده که توسط متخصصین و تکنسین های مجرب شرکت انجام شده است. شما می توانید نصب کرکره برقی خود را به ما بسپارید تا پروژه کرکره برقی به بهترین نحو و مطابق بانوع درخواست  شما انجام گردد. همچنین میتوانید در کلاس آموزشی نصب کرکره برقی شرکت نمایید و پس از گذراندن این دوره یک نصاب حرفه ای در امر نصب کرکره برقی شوید.

»» آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی (اسپلیت)کارگاه آماده سازی سفارشات کرکره برقی


در زیر تصاویری از نمای داخلی کارگاه برش و آماده سازی تیغه و لوازم مربوط به کرکره برقی شرکت نوین گستران را مشاهده می نمایید.
 
 کارگاه کرکره برقی نوین گستران


 کارگاه کرکره برقی نوین گستران


 کارگاه کرکره برقی نوین گستران


 کارگاه کرکره برقی نوین گستران


 کارگاه کرکره برقی نوین گستران
 

نمونه فیلم و تصاویر کلاس آموزشی


کارگاه آموزشی شرکت نوین گستران به روز شد.

فایل زیر حاوی گزیده هایی از کلاس آموزشی شرکت می باشد که گوشه ای از موضوعات آموزشی را در بر دارد . با دیدن این بخش با دید باز تری در کلاس های شرکت می نمایید .

در صورت بازنکردن فایل از نرم افزار های پلیر GOM Player  ،  Quick Time  ، KM Player  و دیگر پلیرهای جدید استفاده نمایید .

 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه