فروش و نصب بالابر هیدولیکی


شرکت نوین گستران با بیش از 14 سال سابقه فروش و نصب انواع بالابر و آسانسور در کشور ، با تکیه بر متخصصین مجرب خود ، خدمات فروش و نصب انواع بالابر های صنعتی و خانگی اعم از: بالابر هیدرولیکی صنعتی ، بالابر مغازه ، بالابر فروشگاه ، بالابر خانگی و ماشین بر یا خودرو بر هیدرولیکی را با بالاترین کیفیت به مشتریان محترم ارائه می نماید. قطعات مورد استفاده در بالابر هیدرولیکی شرکت از بهترین برندهای جهان بوده و کارایی و قدرت بالابر در حد بسیار بالایی می باشد تا نیازهای مشتریان را به بهترین نحو ممکن برآورده نماید.

انواع بالابر هیدرولیک


شرکت نوین گستران با بیش از 14 سال سابقه موفق در امر فروش و نصب انواع بالابر و آسانسور در کشور ، خدمات نصب و فروش انواع مختلف بالابر هیدرولیکی را ارائه می دهد. بالابر های هیدرولیکی دارای انواع مختلفی می باشند که این انواع عبارتند از:
  • بالابر هیدرولیک ساختمانی
  • بالابر هیدرولیکی فروشگاه و مغازه
  • بالابر هیدرولیکی رستوران و هتل (بالابر غذابر)
  • بالابر هیدرولیکی ویلچر(بالابر معلولین)
  • بالابر هیدرولیکی صنعتی و کارخانه ای
  • بالابر هیدرولیکی
  • بالابر هیدرولیک آکاردئونی (بالابر قیچی)
  • بالابر خانگی و بالابر پله و بالابر نفربر

پروژه های نصب بالابر هیدرولیک

این پروژه ها شامل نصب بالابر های هیدرولیک خانگی ، بالابر ساختمانی و صنعتی هیدرولیک و بالابرهای فروشگاهی می باشد. لطفا برای سفارش پروژه خود با شماره 44032478-021 تماس حاصل فرمایید.

پروژه های نصب بالابر هیدرولیک


پروژه های نصب بالابر هیدرولیک


پروژه های نصب بالابر هیدرولیک


پروژه های نصب بالابر هیدرولیک


پروژه های نصب بالابر هیدرولیک


پروژه های نصب بالابر هیدرولیک


بالابر هیدرولیکیبالابر هیدرولیکی یکی از انواع بالابر می باشد که می تواند در طیف وسیعی مورد استفاده قرار گیرد زیرا بسیار مطمئن و مقاوم بوده و قدرت بسیار بالایی نیز دارد و هزینه های سرویسکاری و تعمیرات پایینی نیز دارد بنابراین یکی از پر فروش ترین انواع بالابرهای صنعتی و خانگی در جهان می باشد. همانطور که از نام بالابر هیدرولیکی بر می آید در این نوع بالابر از فشار مایع روغنی یا همان سیال هیدرولیکی برای ایجاد قدرت و حرکت در بالابر استفاده می گردد. در بالابر هیدرولیکی سیستم محرکه بالابر به دو بخش اساسی موتور بالابر و جک هیدرولیک وابسته است و همین مورد باعث افزایش کارایی و بازده بالابر هیدرولیکی نسبت به دیگر انواع بالابر میگردد. همچنین بالابر هیدرولیک نیاز به موتور خانه ندارد و بهمین دلیل فضای بسیار کمی اشغال می کند و بهمین دلیل در طیف وسیعی از مشاغل و کارگاهها قابل استفاده می باشد. همچنین صدای پایین بالابر هیدرولیک یکی دیگر از مزیت های این نوع بالابر می باشد و بهمین دلیل در فضای خانه نیز می تواند برای امور مختلف حمل بار یا افراد مورد استفاده قرار گیرد.خرید بالابر هیدرولیکی


بمنظور خرید و نصب بالابر هیدرولیکی ابتدا با یکی از شماره های 44032478-021 یا 44032479-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم اعم از محل نصب و نوع فضا و میزان ترافیک کار و اطلاعات دیگر را به کارشناسان مربوطه ارائه دهید تا کارشناس مربوطه بتوانند راهنماییهای لازم در مورد هزینه پروژه و زمان اجرا و دیگر موارد را در اختیار شما قرار دهند و پس از آن می توانید برای صدور فاکتور و قرارداد اقدام نمایید.

مشاوره و برآورد اولیه از نوع بالابر هیدرولیک


لطفا توجه نمایید که بدلیل حساسیت بالای پروژه نصب بالابر هیدرولیک باید حتما قبل از هر کاری با کارشناسان شرکت تماس تلفنی گرفته و مشاوره کنید زیرا در پروژه بالابر قبل از هر چیز ایمنی و مقاومت کار در درجه اول اهمیت قرار دارد و باید قطعات به کار رفته در بالابر متناسب با میزان نیاز شما و نوع کار شما باشد. مثلا اگر محلی که باید بالابر در آن نصب شود حالت کارخانه ای داشته باشد طبعا نوع بالابر هیدرولیک آن با بالابری که در رستوران مورد استفاده قرار میگیرد فرق دارد در حالیکه هر دو ممکن است در ظاهر یکی باشند ولی قطعا بخاطر میزان تردد و میزان کار بالابر در هر مکان باید قطعات و برند متناسب با آن سفارش داده شود تا امنیت و کیفیت کار در بهترین سطح خود باشد. برای دریافت مشاوره لطفا با یکی از شماره های 44032478-021 یا 44032479-021 تماس حاصل فرمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش بالابر هیدرولیکی


شرکت نوین گستران طبق شرایط مندرج در فاکتور و قرارداد گارانتی و ضمانت پس از فروش به مدت یک سال ارائه می دهد. بنابراین شما مشتری گرامی می توانید با آسودگی خاطر خرید خود را از شرکت انجام دهید.

 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه