ارائه خوابگاه برای اسکان کارآموزان در طول دوره آموزشی


شرکت نوین گستران برای کاراموزان شهرستانی که نیاز به خوابگاه برای اسکان در طول دوره آموزش خود دارند خوابگاه ویژه ای را با هزینه بسیار پایین در نظر گرفته است تا کاراموزان دیگر دغدغه ای در زمینه خوابگاه و محل اسکان نداشته باشند. البته این خوابگاه فقط مخصوص آقایان می باشد.

محل خوابگاه ها: این خوابگاه ها در دو ماکن واقع شده است:
1- جنب میدان دوم صادقیه 
2- جنب میدان آزادی : در 3 کیلومتری شرکت و جنب میدان آزادی می باشد. بنابراین از خوابگاه تا محل آموزش در شرکت کمتر از 3 کیلومتر فاصله است.

آدرس کروکی محل خوابگاه نوین گستران

نحوه تردد تا خوابگاه: مترو و تاکسی - بین خوابگاه و محل آموزش در شرکت حدود 3 کیلومتر فاصله است بنابراین هزینه تردد خاصی متوجه کاراموز نیست. ضمنا مسیر مستقیم مترو بین شرکت تا محل خوابگاه وجود دارد.
امکانات خوابگاه: ساختمان خوابگاه در قالب اتاق های 1 و 2 و 4 نفره می باشد و خوابگاه دارای امکانات اینترنت پرسرعت WIFI ، اجاق گاز برای پخت غذا ، تلویزیون و... می باشد.
هزینه خوابگاه : کاراموزان می توانند هر یک از اتاق های خوابگاه را بصورت روزانه و یا بصورت هفتگی اجاره نمایند. هزینه خوابگاه برای هر نفر و به ازای هر روز بر اساس اینکه اتاق چهار نفره یا دو نفره یا یک نفره باشد بین 55.000 تا 75.000 تومان می باشد.

 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه