انواع برند اپراتور درب شیشه ای

شروع موضوع توسط mr-install ‏31 مارس 2017 در انجمن آموزش نصب درب شیشه ای بانکی

 1. mr-install

  mr-install متخصص نصب درب اتوماتیک و کرکره برقی

  در صنعت درب اتوماتیک شیشه ای و آموزش درب شیشه ای شرکت ها و برندهای زیادی وجود دارد که شما حتما با تعدادی از این برندها آشنایی دارید. البته حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده است که با توجه به نیاز خود چه برند درب اتوماتیک شیشه ای را انتخاب کنید. در اینجا تعدادی از برندهای معروف تولید کننده اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای رو بیان می کنیم و اطلاعاتی از آنها قرار می دهیم تا دوستان بتوانند برند مناسب خود را درست انتخاب نمایید:
  برندهای ایتالیایی:
  • برند TORMAX : شرکت تورمکس TORMAX یکی از محبوبترین و معروفترین شرکتهای سوئیس در تولید انواع اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که این برند یکی از محبوبترین برندها در کشورمان ایران نیز می باشد زیرا این شرکت اپراتورهایی با ساختار خوب قطعاتی و سیستمی پر قدرت تولید می کند که برای انواع درب های فروشگاهی و تجاری مناسب می باشد.
  • برند Barzante : برند بارزانته نیز یکی از برندهای معروف ایتالیایی می باشد که در ایران نیز بسیار محبوبیت دارد و حتی از این برند موتورهای کرکره برقی متعددی تولید و در ایران عرضه شده که بسیار محبوب می باشد. اپراتورهای این برند نیز بسیار معروف می باشند و کیفیت بالایی نیز دارند که برای انواع ساختمانها مناسب می باشد.
  • برند Label : این برند ایتالیایی نیز طیف وسیعی از درب های اتوماتیک شیشه ای را تولید می نماید که از لحاظ قدرت و کیفیت در حد بالایی هستند در ایران محبوبیت زیادی دارد و برای ساختمان هایی با تردد متوسط مناسب می باشد.
   
  آخرین ویرایش: ‏6 آوریل 2017