آیا برنامه نویسی برای هوشمند سازی ساختمان نیاز است؟

آیا برنامه نویسی برای هوشمند سازی ساختمان نیاز می باشد ؟


در یک جمله می توان گفت که طبق آموزش هوشمند سازی که توسط شرکت ما ارائه می شود خیر . هیچ احتیاجی به برنامه نویسی برای هوشمند سازی ساختمان نیست !

یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از افرادی که قصد ورود به حرفه هوشمند سازی ساختمان را دارند این است که تصور می کنند برای هوشمند سازی باید حتما برنامه نویسی انجام دهند ولی در واقع این یک باور غلط است که متاسفانه از سوی بعضی شرکتها تبلیغ می شود زیرا توجه نمایید که هوشمند سازی در خاتمانها معمولا در چند بخش و دستگاه می باشد مانند : هوشمند سازی نورپردازی ساختمان ، هوشمند سازی درب های ساختمان ، هوشمند سازی دزدگیر و اعلام حریق ، کنترل هوشمند کولر گازی اسپلیت ، هوشمند سازی وسائل صوتی و تصویری ، هوشمند سازی عبور و مرور ، دوربین مدار بسته هوشمند ، سنسورهای حرکتی هوشمند ، هوشمند سازی پرده و کرکره و مواردی از این دست.
لازم بذکر است که شرکت نوین گستران هوشمند سازی موارد فوق را به صورتی آموزش می دهد که هیچ نیازی به برنامه نویسی در آنها نیست و هر فردی با هر سطح علمی که دارد می تواند توسط این آموزش ها براحتی وارد بازار کار هوشمند سازی ساختمان شود. حتی در زمینه تعریف Rule و سناریو نیز روشهایی به کاراموزان آموزش داده می شود که بدون برنامه نویسی بتوانند انواع سناریوها را در سیستم BMS تعریف کنند.

بنابراین شما می توانید با شرکت در کلاس آموزش هوشمند سازی ساختمان شرکت ما بدون هیچ نوع برنامه نویسی براحتی تمامی بخش های یک ساختمان را هوشمند نمایید.


مقالات مرتبط:

 
کلاس وِیژه آموزش یک روزه